Menu Zavřeno

O NÁS

Jste firma a chcete personifikovat své firemní oblečení, nebo chcete, aby vaši pracovníci nosili oblečení s logem vaší firmy?

Jste eshop, hledáte spolehlivého dodavatele textilu s potiskem a nechcete si skladem držet hromady zásob? Nabízíme spolupráci formou Dropshippingu.

Jste členem sportovního týmu, klubu nebo zájmového spolku a chcete týmové oblečení?

Nebo se prostě jen chcete odlišit a mít oblečení s vlastním designem?

Pak jste tady správně !

Naše firma se zabývá digitálním potiskem textilu. Tiskneme od 1 kusu, na vysoce kvalitní bavlněné materiály za bezkonkurenční ceny a v krátkých dodacích lhůtách.

Technologie: K tisku používáme nejmodernější digitální technologie určené pro profesionální tisk s vysokým rozlišením a velmi nízkou spotřebou od firmy DTG, která je v tomto oboru celosvětový leader. Natiskneme cokoliv od malého loga po fotku ve vysokém rozlišení. Výsledek je ve špičkové kvalitě se všemi barvami a detaily.

Pro tisk používáme pouze 100% ekologické barvy, které mají certifikát pro použití na oblečení pro kojence.

Potisk: je vždy ve velmi vysoké kvalitě, s věrnými barvami a ve skvělém rozlišení (dle dodaných podkladů). Lze tisknout i přes zipy, švy a kapsičky, což u jiných technologií nelze. Potisk je vysoce trvanlivý a barevně stály, příjemný na omak, lze jej i přežehlit a textil lze vyprat běžným způsobem. V případě dotisku stejného motivu vždy velikostně, barevně i kvalitativně odpovídá původnímu tisku

Cena: Díky použití nejmodernějších technologií jsme schopni tisknout za velmi nízké ceny a bez problémů konkurovat i výrobcům, kteří používají starší metodu potisku pomocí sítotisku a to i ve větších sériích a hlavně v mnohem vyšší kvalitě. Natiskneme vše od jednoduchého loga až po fotku ve vysokém rozlišení.

Rychlost: Jsme schopni reagovat na přání zákazníka ve velmi krátkých termínech. Většinu zakázek jsme schopni uspokojit do 24 hodin !!!

Materiály: Pro potisk používáme vysoce kvalitní bavlněné materiály s vysokou gramáží od prověřených evropských výrobců. Výrobky jsou velmi kvalitní, vysoce trvanlivé a barevně stále. Zároveň se skvěle hodí pro potisk, který má na těchto materiálech vysokou kvalitu a trvanlivost.

Pro tisk nabízíme dámská a pánská trička s krátkým a dlouhým rukávem, trička s límečkem, trička bez rukávů, mikiny s kapucí i bez, bundy, jeansy, pracovní oděvy, dětské oblečení včetně bodíček atd. Pokud si v naší nabídce nevyberete, neváhejte nás kontaktovat.