Menu Zavřeno

FIRMY

Firemní oblečení

Jakýkoliv potisk o velikosti tiskové plochy až 40×60 cm

Jakýkoliv počet od 1 kusu

Dotisk kdykoliv je potřeba ve stejné ceně jako původní objednávka

Při opakovaném tisku vždy stejný vzhled a odstín barev jako původní tisk

Poskytujeme náhradní plnění

Ať už jste kavárna, obchod, nebo výrobní závod, vždy uděláte na své zákazníky dojem, když mají vaši zaměstnanci jednotné oblečení s logem firmy. My Vám nabízíme výrobu oblečení s potiskem včetně grafického návrhu. Můžete si vybrat ze široké škály nabízeného textilu ten nevhodnější pro vás a vaše podnikání. Grafiku nám buď dodáte vy, nebo návrh vyhotovíme sami. Pro vyhotovení návrhu grafiky můžete využít i náš jednoduchý grafická kreator, který je součástí námi provozovaného eshopu. Po odsouhlasení je výroba a dodání otázkou několik dnů.

Rychlost dodání – po odsouhlasení v řádech dnů.

Cena

Cenu stanovujeme vždy individuálně dle vybraného textilu, náročnosti potisku a počtu kusů. Díky použití nejmodernějších technologií jsme schopni držet ceny na nízké úrovni a zároveň nabídnout špičkovou kvalitu potisku.

Cena dotisku je vždy stejná, jako cena v původní objednávce, ať už chcete jeden, nebo více kusů.

Dotisk

Nemusíte nic držet skladem. Tiskneme od jednoho kusu, takže pokud potřebujete další oblečení ať už pro nového či stávajícího zaměstnance, objednáte si vždy pouze tolik kusů, kolik skutečně potřebujete. Vždy ve stejné kvalitě, se stejnou velikostí a rozložením potisku a hlavně se stejnými barvami. Zároveň nemusíte řešit problém, že na skladě máte velikost L a M a nový zaměstnanec potřebuje XXL. Prostě vše jednoduše objednáte na základě skutečné potřeby vše za cenu v původní objednávce.

Oslovila Vás naše nabídka? Tak nás neváhejte kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci.